Судебные повестки могут получать вместо адресатов члены семьи

10.01.2020 13:37   -
Автор:
Судові повістки необхідно вручати особисто адресату, або члену його родини. Відповідні зміни до Правил надання послуг поштового зв'язку вніс Кабінет міністрів.  
 
ПОСТАНОВА "Про затвердження Правил надання послуг поштового зв'язку"
 
У разі відсутності адресата (будь-кого із повнолітніх членів його сім'ї) за вказаною на рекомендованому листі адресою працівник поштового зв'язку інформує адресата за наявним номером телефону та/або вкладає до абонентської поштової скриньки повідомлення про надходження рекомендованого листа з позначкою “Судова повістка”. Якщо протягом трьох робочих днів після інформування адресат не з'явився за одержанням рекомендованого листа з позначкою “Судова повістка”, працівник поштового зв'язку робить позначку “адресат відсутній за вказаною адресою”, яка засвідчується підписом з проставленням відбитку календарного штемпеля і не пізніше ніж протягом наступного робочого дня повертає його до суду. 
 
Зміни торкнулися й листування суду з юридичними особами. Так, поштові відправлення з позначкою “Судова повістка” вручаються представнику юридичної особи, уповноваженому на одержання пошти, під розпис. У разі відсутності фірми, представників якої викликають до суду, за вказаною адресою листоноша робить на конверті позначку “адресат відсутній за вказаною адресою".  Неотриману повістку працівники пошти повертають до суду не пізніше наступного робочого дня.