Сучасні кабінети та якісне медичне устаткування з’явились в одній з поліклінік Харкова (відео)

19.04.2024 19:35   -

Тепер це не просто відділення поліклініки, а сучасна міні-медустанова з якісним обладнанням на Північній Салтівці, завеликого мікрорайону, що найбільше постраждав від «прильотів». Завдяки співпраці з чеськими партнерами в медзакладі тепер функціонує два кабінети сімейних лікарів, хірургічний та гінекологічний кабінети. Є тут тепер і мала операційна. Таких до цього не було в поліклініках Харкова. А також тут є аптечки, зручні шафи для медикаментів та самі ліки. Акт виконання робіт сьогодні було офіційно підписано.

СВІТЛАНА ГОРБУНОВА-РУБАН ЗАСТУПНИК ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
Той проект, результат якого ми бачимо у цьому медичному закладі почався в кабінеті нашого мера Ігоря Олександровича Терехова, коли ми провели перші перемовини і перше знайомство з представниками чеської сторони. Це був заступник міністра закордонних справ, це був один з директорів компанії, яка все це нам привезла і вони нам так щиро пообіцяли, що і це зробимо і те зробимо, що ми думали – не може бути, дуже багато обіцяють. Ви бачите, що всі обіцянки вони виконали. Я дуже вражена всім тим, що зараз у нас є у цій поліклініці. І особистість виконання цього проекту в тому, що вони перш за все приїхали, подивились приміщення, в якому ми потім робили ремонт. Вони запросили план цього приміщення – квадратні метрі, де вікно, де двері у кожному кабінеті. І вони привезли нам все необхідне зразу змонтоване для конкретного кабінету. Ми вже домовились про подальшу співпрацю, ми вже задумали новий проєкт і я вірю в те, що він здійсниться і я не буду зараз, як кажуть, щоб не наврочити, але це буде цікавий для Харкова проект з урахуванням всіх тих проблемних моментів, які в нас сьогодні є. Тому у нас з’явились хороші друзі!

ІГОР КУЛИК ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ХМР
Наші партнери з Чехії надали без перебільшення унікальне обладнання. Це обладнання для хірургії, для гінекології та сімейного лікаря. Я вважаю, що з таким обладнанням якість надання медичної допомоги для наших пацієнтів врази покращиться. Унікальне починаючи з хірургічного столу, він має свої особливості – електроприлад. Це хірургічна лампа, це іонізатори, це портативні УЗІ апарати і багато-багато чого іншого. Завдяки цьому обладнанню нашим пацієнтам, нашим харків’янам буде надана професійна, якісна, медична допомога.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МАРЕК СВОБОДА ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН
Коли ми перший раз приїхали до Харкова, це було після 6 місяців з початку війни. І ми побачили в якому жахливому стані перебуває місто. Ми побачили скільки потреб є у містян і ми вирішили, що ми повинні щось зробити та якось допомогти. Для того щоб мешканці міста могли спокійно жити їм потрібні першочергові речі – це тепло, це електроживлення. Це школа, тобто освіта та здорова охоронна… тобто лікарні, щоб вони могли спокійно відвідувати. Ми дуже раді робити такі проєкти, котрі повністю націлені на допомогу місцевим людям.

ЯН ГОРАК ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТОВ «COMEDEQ»
Перш за все дозвольте додати, що «COMEDEQ» є членом медичної асоціації у Чехії, це не прибуткова асоціація. Ціллю цієї асоціації наразі є надання допомоги Україні. І наша головна мета зараз надати допомогу у первинні ланці медицини. Для того, щоб вже з першого кроку мешканці мали отримувати гарні послуги з медицини.Є також певні обмеження у фінансуванні у Чеській Республіці. Хочу зазначити, що все ж таки ми робимо дуже багато проектів в Україні і також чеський уряд залучив до реалізації цього проекту тайванський уряд. Дуже важливо сказати, що ми дуже раді надавати таку допомогу, раді надавати обладнання для первинної ланки медицини, для підтримки всієї охорони здоров’я в Україні. І хочу ще додати, ще є така річ, дуже невелика, що ми хочемо подякувати вам, за те, що ви тут захищаєте усю Україну від цієї напасті. Харків-залізобетон!

ОСТАННІ НОВИНИ