Суботник у Фрунзенському районі

21.08.2012 12:25   -
Автор:

 

Анжела Сушко кореспондент

— Фрунзенський район. На суботник тут вийшли понад 2 тисячі мешканців. Які озброївшись лопатами, граблями та віниками наводили порядок у своїх дворах і прибирали міські парки та сквери.

Бульвар Юр’єва. Робітники, розбившись на групи дісталися кожного куточку скверу. Запевняють, охоче відгукнулись на ініціативу міського голови взяти участь у благоустрої міста. Мовляв тому і працюють так завзято, збирають пожовкле листя та сміття.

Ольга Волошко начальник районного відділу культури

— Парк — это наше любимое место. Здесь отдыхают дети, пенсионеры, влюблённые, это центральная аллея нашего района, поэтому мы здесь работаем всегда с удовольствием.

Наталія Бабіч директор музичної школи №12 ім.К.Шульженко

— Мы влюблены в этот бульвар. Я здесь работаю 33 года и какое для меня удовольствие идти и зимой, и летом особенно, по этому бульвару, поэтому без напряжения, мы вносим свой вклад. Особых трудностей в этом я не вижу, чтобы помочь городу.

За словами Ірини Горіної, Народного депутата України, що опікується Фрунзенським районом, фронт робіт намічено чималий. Разом із своїми помічниками нардеп працює поряд з жителями. Фізична робота, каже, а ні скільки не лякає. Впевнена, коли ось таких небайдужих харків"ян буде більше, місто перетворюватиметься тільки на краще.

Ірина Горіна народний депутат України

— Здесь на бульваре Юрьева идут работы, сквер где "Звезда" на Харьковских дивизий, сквер Профсоюзов, сквер на Богдана Хмельницкого. Жители присоединяются. Смотрят, насколько мы все здесь работаем, возвращаются через 5-15 минут тоже со своими вениками, и присоединяются к нам. Люди верят в то, что не только мы, а их усилия если лягут в эту копилочку для того, чтобы был город красивее, значит только будет польза.

Завзята робота кипіла і на прибудинкових територіях . Тут і прибирали, і облаштовували. Вкладали тротуарні доріжки, висаджували траву та квітники. А в мікрорайоні "Олімпійський", де на прохання жителів, за допомогою нардепа Ірини Горіної, було відкрито поштове відділення, реконструювали сходинки біля пішохідних переходів та встановили пандуси, провели комплексний благоустрій.

Анжела Сушко, Євген Шинкаренко. «Харьковские Известия»