Студенческую стипендию увеличат на 200 гривен

26.07.2012 18:28   -
Автор:

Продовжується вступна кампанія. До кінця тижня виші закінчать прийом документів. Першого серпня вже будуть відомі перші результати. Для майбутніх студентів-бюджетників у міністерстві освіти — добрі новини. Стипендію з першого вересня піднімуть. З півтисячі до семисот тридцяти. Та студенти скаржаться, цих грошей не вистачає.

Олег, студент:

-Как можно сейчас прожить месяц на семьсот гривен иногородним студентам, єтого не хватит даже на самое дешевое пропитание. Высылают деньги родители, и помогают, но чтоб человек жил чисто на стипендию, я не знаю , потому что єто нереально.

Богдан ,студент:

-На какой-то минимум, даже меньше чем минимум этого хватит, а вот так чтобы погулять сходить развлечься, вряд ли этого хватит.

Та у порівнянні із пересічними робітниками, у студентів все ж є свої привілеї. Гуртожиток у рази дешевше ніж звичайне житло. Оплата комунальних послуг і зовсім відсутня. Також у молоді залишається вільний час на підробіток.

Юлія та Ганна, студентки:

-Работать, да, у нас все работают.

Також для студентів існують додаткові пільги. Аби ще трохи полегшити їм життя з наступного навчального року повернуть п*ятдесятивідсоткову оплату за проїзд у наземному транспорті.

Анастасія Полякова, Олег Синицький. Харьковские Известия.