Стратегия развития города глазами студентов

11.04.2012 18:44   -
Автор:

До 2030 року Харків має увійти у сотню найкращих міст світу. Аби це було не лише бажанням, а й реальністю, у місті вже почали працювати над стратегією розвитку. І планують оприлюднили цей документ вже у вересні. Та при його створенні врахують і розробки молодих фахівців. Оптимізація роботи комунальних підприємств, сучасні підходи та удосконалення роботи усіх структур міста. Свої проекти широкої тематики студенти представили на міжнародній конференції. Та лише проведенням такого заходу вони не обмежаться. На базі академії міського господарства створять центр інноваційних розробок.

Ілля Писаревський,  професор Харківської державної академії міського господарства:

-Який би акумулював інноваційні, наукові розробки науковців та студентів і проводив імітаційне модулювання різного роду проектів та рішень Обласних державних адміністрацій, міськвиконкомів, комунальних підприємств з метою передбачування результатів їх реалізації.

У мерії ідею створення такого центру підтримали. Адже свіже бачення стратегічних змін, що допоможуть у розвитку Харкова, дуже цінні.

Геннадій Кернес,  Харківський міський голова:

-Вы проявили свою позицию, свою инициативу. И не только, как учёные, которые хотят заявить о своей роли в подготовке такого важного для Харькова документа, как стратегия развития города, но и как Харьковчане. Которые стремятся вести конструктивный диалог с горвластью по тем проблемам, которые нас с вами сегодня волнуют)).

Олена Завгородня Євгеній Дроботов Харьковские Известия