Стало відомо, чим забивають каналізацію деякі харків’яни (відео)

20.09.2023 19:52   -

Думка деяких, мовляв, що нічого страшного, викину і воно утече далеко трубами – дуже оманлива. Це на своєму досвіді доводять міські водоканалівці. Бо саме їм доводиться чистити каналізаційні колектори від різного непотребу містян. Сміття, що може звести нанівець роботу системи. Ось наочний приклад. Київський район.

ВЛАДИСЛАВ РИЧКО НАЧАЛЬНИК РАЙОННОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ ДІЛЬНИЦІ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ КОМПЛЕКСУ “ХАРКІВВОДОВІДВЕДЕННЯ” КП “ХАРКІВВОДОКАНАЛ”
Різні речі витягуємо з колодязів. Ганчір’я, серветки, пляшки, пінопласт, будівельне сміття, багато речей витягуємо. Вони перешкоджають роботі колектора та можливе потрапляння стоків на поверхню землі. Використовуємо комбіновану гідромашину, що відкачує муловий осад та сміття з каналізаційного колектору.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВЛАДИСЛАВ РИЧКО НАЧАЛЬНИК РАЙОННОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОЇ ДІЛЬНИЦІ КИЇВСЬКОГО РАЙОНУ КОМПЛЕКСУ “ХАРКІВВОДОВІДВЕДЕННЯ” КП “ХАРКІВВОДОКАНАЛ”
З початку року виконали наступні роботи по очищенню зовнішньої мережі. А саме планово-попереджувальні роботи 50 000 метрів погонних, прочищення зовнішньої мережі механічним способом – 11 км 350 метрів, гідродинамічним способом – 11 км 650 метрів. Виконали ремонт та заміну каналізаційних колодязів в кількості 88 одиниць. Та за останній проміжок часу виконали перекладку зовнішньої мережі, діаметром більше 400 мм, в районі 50 метрів погонних. Зовнішні мережі водовідведення у Київському районі підготовлені до зимового періоду.

ОСТАННІ НОВИНИ