Средний размер субсидий с начала отопительного сезона составил 540 гривен

08.11.2019 13:19   -
Автор:
Субсидії та пільги більше не будуть вказані у квитанціях за житлово-комунальні послуги. Про це повідомив заступник міністра соцполітики Віталій Музиченко. За його словами, відповідні кошти будуть перераховані до відділення Ощадбанку або Укрпошти.
 
Віталій Музиченко заступник міністра соціальної політики України
 
Після цього пільговик, який надав інформацію про номер мобільного телефону щомісячно буде від банку отримувати смс-повідомлення про те, яка сума йому нарахована пільги і яким чином відбулися взаєморозрахунки вже між банком та постачальниками послуг.
 
Не зважаючи на те, що опалювальний сезон тільки-но розпочався, у міністерстві вже підрахували середній розмір субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. 
 
Віталій Музиченко заступник міністра соціальної політики України
 
Враховуючи те, що жовтень – це лише частина опалювального періоду, середній розмір розрахованих пільг становить приблизно 420 гривень на одного пільговика. Середній розмір субсидій за жовтень-місяць, знову ж таки, враховуючи те, що це частково опалювальний місяць, становив приблизно 540 гривень на одне домогосподарство.
 
Віталій Музиченко наголошує, що у зв'язку із теплою погодою протягом жовтня, опалювалення у багатьох містах почали вмикати пізніше, а це дозволило українцям зекономити кошти. 
 
Віталій Музиченко заступник міністра соціальної політики України
 
В середньому, домогосподарство, яке отримує субсидію, має можливість вже в жовтні за рахунок теплої погоди, звичайно, і в окремих випадках за рахунок економного використання енергоресурсів орієнтовно зекономити 150-200 гривень. Звичайно, в кожному індивідуальному випадку ця сума буде різна, але орієнтовні цифри в середніх показниках ми маємо приблизно такі. 
 
У Мінсоцполітики додають, що починаючи з листопада, суми субсидій будуть збільшуватися і ті домогосподарства, що раціонально використовують енергоресурси, зможуть зекономити більшу суму.