Социальная, образовательная и медицинская сфера готова к отопительному сезону

02.10.2019 13:38   -
Автор:
У Харкові до опалювального сезону підготували всі заклади медичної і освітньої сфери. Тепло в цих установах вмикають першочергового, тому і підготовка до зими відбувалася відповідна. Тож про всі зроблені протягом літа роботи представники Департаментів відзвітували на постійних комісіях міськради. Так у закладах соціальної сфери в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду відремонтували системи водопостачання та водовідведення, оновили вхідні групи, утеплили фасади та замінили старі вікна на нові.  
 
Ірина Левченко заступник директора Департаменту праці та соціальної політики 
 
В усіх закладах були розроблені та затверджені плани заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період на 2019-20 роки, які виконан. Всі підпорядковані заклади готові до роботи в осінньо-зимовий період.
 
Алла Бобейко депутат Харківської міської ради
 
Підготовка до зими – це важлива складова роботи якісних лікувальних закладів. Проведена дуже велика робота як стосовно енергозберігаючих технологій, як ремонту покрівель, фасадів, заміни вікон, прочистки вентиляційних ходів – це дуже важливо, тому що якість надання медичної допомоги не важлива, якщо в лікарні нема світла, тепла, потрібних санітарних умов.
 
В школах та дитсадках також ще влітку оновили системи водо- та теплопостачання. Крім того, в рамках програми енергозбереження, в закладах освіти старі вікна замінили на нові та відремонтували покрівлі і фасади.   
 
Ольга Деменко директор Департаменту освіти 
 
Эта программа, которая, кстати, действует в нашем городе уже 4-й год. Она была принята по инициативе городского головы Геннадия Кернеса, она, конечно, очень эффективно действует. Родители очень довольны. Хочу сразу отметить, что мы категорически запретили учебным учреждениям привлекать родительские средства на мероприятия по энергосбережению.
 
Всі роботи в закладах освіти, соціальної сфери та охорони здоров"я роблять коштами як місцевого бюджету так і за рахунок державних субвенцій.