Слушание дела Тимошенко опять перенесено

23.07.2012 18:11   -
Автор:

Судове засідання по справі ЄЕСУ розпочалось о десятій ранку. Тимошенко на засідання знов не з”явилася. Це вже шостий раз, як бранка відмовляється бути присутньою на слуханні справи. Відмову пояснює традиційно — поганим самопочуттям. За словами захисника Власенка невідома хвороба вразила його підзахисну. П'ятдесят відсотків шкіри покрито висипом. На суді озвучені і результати медекспертизи, що оцінювала стан здоров"я бранки. Згідно висновків — захворювання хронічні, але не смертельні.

 Марина Капінос, державний обвинувач:

-Підсудна за станом здоров”я може приймати участь у судовому засіданні. Може сприймати інформацію, відповідати на запитання і немає ніяких перешкождань щодо участі у сідових засіданнях.

Сторона захисту просить три тижні на вивчення висновків експертизи. І не погоджується з озвученим вердиктом. Мовляв, лікувати пацієнтку треба не менше року, тоді і будуть позитивні зрушення у стані здоров”я.

Сергій Власенко ,захисник Ю. Тимошенко:

-Вони написали якусь абракадабру, яка насправді нічого не означає. Бо під це визначення можна поставити все що завгодно — наприклад відвідання лекцій в університеті.

Суддя Костянтин Садовський розглянувши матеріали експертизи долучив їх до справи та дав тиждень на їх вивчення двом сторонам.

Марина Капінос ,державний обвинувач:

-На сьогоднішній день оголошується перерва для того щоб усі учасники процесу мали можливість ознайомитися у повній мірі з усіма матеріалами експертизи і ми як сторона захисту будемо досить уважно вивчати висновок експертизи і в тому числі дане питання.

Наступне засідання розгляду справи заплановане на 31 липня на десяту ранку. Що ж до самопочуття Тимошенко її стан, за словами захисника, змінився. Вона знов хоче лікуватись. А висип їй навіть не заважатиме робити спортивні вправи. Відвідувачі лікарні "Укрзалізниці" мають свій погляд на походження хвороби Тимошенко.

Дмитро ,відвідувач ЦКЛ № 5:

-Мне кажется это фикция и так они хотят исбежать судебного расследования.

Валентина Миколаївна, відвідувачка ЦКЛ № 5:

-Ну как это, вот если мне куда-то надо, так я взяла и заболела, можно же такое тоже придумать. Ну вы же сами прекрасно понимаете, что это такое. И дествительно если что-то надо делать, то уже заболел … Я так понимаю, что всё это.  Я не верю ей!

Лариса Тимофіївна ,відвідувачка ЦКЛ № 5:

-Симуляция, внимание к себе уделять. Болела бы она, то прислушалась к врачам, принимала бы то лечение, которое предлагают ей тут. Но она же хочет быть известной во всём мире. Бог ей судья!

Ігор Бескровний, Ігор Луханін Харьковские Известия