Скоро буде рух, як і раніше. Що відновлюють харківські шляховики (відео)

21.08.2023 19:30   -

По ньому проїзд є, правда, поки не всіма смугами. Проспект Гагарина. Одна з численних дорожніх артерій Харкова, якою щоденно їздять тисячі машин. Вже незабаром рух тут стане таким, як і був раніше. На місці де впродовж тривалого часу комунальники ремонтували каналізаційний колектор треба відновити пошкоджене дорожнє полотно. Цим зараз і займаються харківські шляховики.

МИХАЙЛО МИКИТЧУК ВИКОНРОБ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
На даний час виконуються ремонтні роботи проспекту Гагаріна на ділянці від вулиці Південнопроектної до проспекту Льва Ландау. На даний час ми виконуємо підготовчі роботи встеляємо нижні шари дорожнього одягу та встановлюємо новий бортовий камінь. Вже встановлено близько 600 метрів погонних бортового каменю, засипано нижніх шарів дорожнього одягу близько 3 000 квадратних метрів, відфрезеровано теж близько 3 000 квадратних метрів старого асфальтобетону.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МИХАЙЛО МИКИТЧУК ВИКОНРОБ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Після завершення підготовчих робіт ми станемо безпосередньо до асфальтування даної ділянки дороги. На даній ділянці дороги буде взагалі встановлено близько 1 300 метрів погонних бортового каменю та буде вкладено більше 1 200 тон асфальтобетонної суміші. Я розумію, що харків’яни дуже чекають відкриття даної ділянки дороги, особливо автовласники, тому ми якомога швидко і якісно робити наші роботи. Також наше підприємство продовжує виконувати поточний ремонт й інших вулиць нашого міста, а також проводить їх прибирання. Працюємо для харків’ян , щоб було комфортно мешкати в нашому місті!

ОСТАННІ НОВИНИ