Сколько стоит харьковчанам подготовится к Пасхе в этом году?

10.04.2012 17:36   -
Автор:

На ринках міста не проштовхнутися. Харків`яни до Великодня готуються. Скуповують майбутні крашанки, беруть цілими лотками. Проте продавчині ажіотажем здивовані, бо переконують — ціна на яйця вже почала знижуватись.

Ольга,  продавець:

— Подешевели на паску, яиц много стало, да,где-то на гривну.

Чого не скажеш про м`ясо. Воно поступово дорожчає.

Ірина Крупа, продавець:

— Ну на гривню на дві, ну на п"ятірку від сили, воно ж як — сальце трошечки вниз, а м`ясо тришечки вгору, середня ціна получаєтся .

Наталія:

— Поднялась цена, была 50, а теперь 60 за мякоть, цены к празднику растут, мы уже привыкли .

А ось любителям запашної весняної окрошки треба поспішати. Дорожчає редис та свіжі огірки.

Надія Мороз, продавець:

— Редиска была на той недели 25, сегодня 28 .

Софія,  пенсіонерка:

— За недельку по чуть-чуть готовимся, потому что сразу это дорого, на овощи сейчас поднимается на огурці, на помидорі, грибі поднялись, ну и мяско немножко.

Для бажаючих зекономити та купити товари від сільгоспвиробників на головній площі міста працює ярмарок. Асортимент різноманітний, а ціни подекуди нижчі за ринкові.

Віталій Алексейчук заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

На этой неделе буквально со среды мы уже будем вывозить паски, чтоб могли люди приобрести хорошие пасочки по нормальным ценам, увеличим мяса количество, особенно говядины, чтоб люди могли к праздничному столу по нормальным ярмарочным ценам приобрести от сельхозпроизводителя товары

Для тих, хто поститься, цей тиждень перед Великоднем — найсуворіший. Закінчується піст п`ятнадцятого квітня — тоді православні відзначатимуть воскресіння христове пасками, крашанками та вином. Усі ці продукти необхідно освятити у церкві у суботу ввечері та в ніч на неділю.

Анастасія Полякова Сергій Перець Харьковские Известия