Шляховики відновлюють покриття на ділянці по вулиці 23 Серпня

08.09.2020 15:07   -
Автор:
У Харкові тривають роботи з ремонту дорожніх артерій. Чи не кожного дня шляховики завершують відновлення тієї чи іншої вулиці, проспекту, провулку чи внутрішньоквартальної дороги. Цього тижня один з об'єктів ремонту – вулиця 23 Серпня, що у Шевченківському районі. Ділянка від вулиці Клочківської до вулиці Шекспіра. Це близько 900 метрів. Також у полі зору комунальників і оновлення покриття на розворотному колі тролейбусу 12 маршруту. Асфальтобетон на цій вулиці останній раз вкладався 10 років тому, свідчать шляховики. Тож через великий пасажиропотік покриття пішло хвилями. 
 
Вячеслав Рижков начальник Шевченківської філії КП "Шляхрембуд"
 
На данном участке дороги очень большой пассажиропоток, очень большое количество тяжелогрузов ездят с окружной именно по этому участку дороги плюс общественный транспорт, троллейбус. Из-за этого было большое волнообразование ну и разрушение дороги. Было принято решение сделать её большим куском. Было срезано старое асфальтобетонное покрытие и сейчас стелется новое. По поводу решения было принято решение его ограничить. Одну сторону мы перекрыли, так как полностью мы перекрыть его не можем потому что здесь большой поток общественного транспорта. Временные неудобства, приносим свои извинения, но день два и всё восстановится и нормализуется. 
 
І стане дорога, з новим та якісним покриттям, додає Вячеслав Рижков. Дорога, що прослужить не один рік і по якій буде приємно їхати незважаючі на вид транспорту. Чи це буде автівка, чи маршрутка з тролейбусом.
 
Вячеслав Рижков начальник Шевченківської філії КП "Шляхрембуд"
 
В ближайших планах у нас продолжать текущие ремонты внутриквартальных дорог, но мы так же смотрим за состоянием улично-дорожной сети и где необходимо выходим с ремонтом. В этом году уже сделана была дорога вдоль спуска Клочковского, там же были сделаны тротуары, сделана часть тротуаров по улице Данилевского и так же текущий ремонт всей улично-дорожной сети. Мы стараемся и делаем всё, что в наших силах, чтобы харьковчане ездили по хорошим дорогам и, я думаю, что водители видят эти изменения к лучшему в нашем городе!