Школьный бал в учебных заведениях Дзержинского района

14.05.2012 17:39   -
Автор:

Випускний дев*яносто дев*ятої школи. Хлопці вдягнули свої перші строгі костюми із краватками. Дівчата — у розкішних сукнях.. Кожний хоче бути у цей вечір незабутнім.

Леся Соколова,  випускниця школи № 99:

-Я не могу найти себе платье, которое мне нравится, в магазинах. Поэтому я его по своему вкусу сшила. Несколько месяцев. И наконец-то, за 2 дня до выпускного сшила

Такими незабутніми випускники залишаться і на останніх спільних знімках свого класу. Та от розлучатися будуть не усі. Леся та Дарина з першого класу-за однією партою. Найкращі подруги вирішили і надалі вчитися разом.

Леся Соколова та Дарина Богрова,  випускниці школи № 99:

-В мед. В медецинский. Вдвоём? Да. Я надеюсь, мы там встретимся и будем учиться вместе. На лечебном факультете

Цінуватимуть шкільну дружбу і випускники сто двадцять дев*ятої школи. На балу прилюдно дали обіцянку — зустрічатись разом щороку. Берегти дружбу та пам*ятати шкільних вчителів — таке побажання від гостей свята.

Володимир Котковський , голова адміністрації Дзержинського району:

-Дорогие ребята. Любите и городитесь своими родителями. Любите свой город Харьков. Всё у вас получиться. С праздником!

У Першій столиці є серйозне підГрунтя для отримання знань, зазначив Валерій Писаренко. Тому рівень підготовки харківських школярів — досить високий.

Валерій Писаренко, народний депутат України:

-Можно уже с уверенностью сказать, что Харьков даёт новых управленцев, новых людей, которые будут строить этот город, будут строить нашу страну и я бы хотел сегодня их поздравить всех. Пожелать им найти свою дорогу. И какие-бы трудности их не сопровождали — чтобы они всё преодолевали. И чтобы они стали настоящими людьми

Аби такі талановиті управлінці, науковці, технічні Кулібіни могли розкривати свої здібності і надалі, їм потрібна серйозна підтримка, зазначив Нардеп. І підкреслив, що він зробить усе можливе, аби таку допомогу діти отримали.

Олена Завгородня , Сергій Перець,  Харьковские Известия