Шкільний автобус для дітей-інвалідів

06.04.2012 17:38   -
Автор:

Щодня Олександр проводжає доньку. Тетяна інвалід дитинства і відвідує реабілітаційний центр "Промінь". Тільки раніше її, як і інших дітей, що мають вади здоров"я, доводилось відвозити безпосередньо на місце. Тепер спеціальний шкільний автобус забирає всіх і доставляє до центру, а ввечері привозить назад.  

Олександр Околєлов батько школярки

Родители обратились к меру города и мы благодарны, что отозвались на нашу проблему и организовали нам этот автобус. Потому что в общественном транспорте это сложно, автобусы переполнены, дети специфические.

Маршрутом з Одеської до Олексіївки автобус по дорозі підбирає і інших вихованців — всього майже двадцятеро дітей.  

Наталія Хоменко

Теперь я могу выйти на работу, спокойно работать. Я ребёнка посадила и могу отработать всю свою смену. И на этом же месте её забрать.

Тетяна Редько

Мы дождались пока будет автобус, поехали, посмотрели и он с утра бежит в автобус.

Діти швидко дістаються до місця і батьки теж можуть не хвилюватись, адже в автобусі за доглядає супроводжуючий, який знає особливості кожного вихованця. Вже по приїзді до центру — заняття. Фізкультура, музика, танці та праця. Цей навчальний центр — єдиний заклад в Україні, який займається комплексною педагогічною, психологічною та соціальною реабілітацією дітей-інвалідів.    

Наталія Чаплигіна директор КЗ "Міський центр "Промінь"

Сейчас наш центр переполнен, но мы надеемся, что с нового учебного года мы откроем наверное ещё одну группу.

Робітники центру кажуть, що мають потребу ще в одному шкільному автобусі, який би охопив Московський та Ленінський райони, тоді ще у багатьох дітей-інвалідів з"явиться можливість без перешкод дістатися реабілітаційного центру.

Анжела Сушко, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.