Щомісяця 10 онкохворих дітей та дітей сиріт будуть проходити безоплатне медичне обстеження

07.12.2012 18:42   -
Автор:

Підписання угоди соціального партнерства між облдержадміністрацією та бізнес-структурою, що представляє мерЕжу медичних діагностичних центрів — дасть змогу проводити поглиблені обстеження дітей сиріт, дітей позбавлених батьківської опіки та онкохворих дітей. Владники не приховують, вкрай потребували такої підтримки.

Ігор Шурма заступник голови Харківської облдержадміністрації

-Враховуючи запущенність матеріально-технічної бази всієї нашої системи охорони здоров'я, яку ми намагаємося змінити, ми потребуємо сьогодні допомоги в обстеженні на новотехнологічному обладнанні, до якого належить і комп'ютерна діагностика, магнітнорезонансна і, чого гріха таїти, хороша ультрозвукова діагностика.

Мережа медичних діагностичних центрів, що мають в устаткуванні необхідне високотехнологічне обладнання, погодилась на співпрацю з облдержадміністрацією. Враховуючи соціальний статус хворих дітей, вахівці вважають своїм обов'язком допомогти їм.

Володимир Ященко генеральний директор мережі медичних діагностичних центрів

-Мы работаем на этой базе уже 2 года. За этот период накопили достаточный опыт наши доктора. За этот период мы знаем достаточно много информации о возможностях оборудования, о том, чем мы  можем быть полезны в общем диагностическом обследование и особенно в онкологии.

Згідно угоди, щомісяця десятеро дітей, жителів області, у разі необхідності, зможуть безоплатно проходити поглиблене фахове обстеження. І в першу чергу це стосується дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюванням, а таких на сьогодні в області нараховується понад 300. І кожного року, за данними медиків, ще тридцятьом дітям вперше ставлять такий діагноз. Тож соціальне партнерство, вже домовились владники та бізнесмени, надалі буде розширине.

Анжела Сушко, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.