Що сталося на вулиці Чорноглазівській. Відповідь харківських шляховиків

17.08.2023 20:40   -

Ця вулиця непроста, бо має ухил. І незважаючи на це, вона досить популярна серед харківських водіїв. Вулиця Чорноглазівській, що у Київському районі на ремонті. Старе покриття, що вже зносилося, замінюють на нове міські шляховики. Працює багатотонна техніка.

МИХАЙЛО МИКИТЧУК ВИКОНРОБ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
На даний час проводиться поточний ремонт вулиці Чорноглазівська на ділянці від вулиці Куликівської до вулиці Пушкінської. На цій ділянці було дуже погане покриття. З часом воно прийшло в повну негодність в особливо з останніми погодними умовами, коли були сильні дощі, багато повибивало ямок та нерівностей. Тому було прийнято рішення відремонтувати дану ділянку. Дана ділянка протяжністю близько 170 метрів буде оголошено біля 1200 квадратних метрів асфальтобетону. Ділянка дуже складна тим, що тут дуже великий ухил дороги – більше 20 відсотків. Тому на даній ділянці дороги прийшлось тимчасово обмежити рух автотранспорту, за що ми приносимо свої вибачення, і будемо намагатися як у найкоротший час відновити дорожнє покриття.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МИХАЙЛО МИКИТЧУК ВИКОНРОБ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Також наше підприємство проводить поточний ремонт на всіх вулицях нашого міста. Виїхало 99 одиниць техніки для поточного ремонту, також виїхало 15 одиниць поливомийної техніки 21 прибиральна машина. Також задіяно близько 170 дорожніх робітників на всіх видах робіт по нашому місту. Працюємо щоденно для харків’ян задля їхнього комфорту.

ОСТАННІ НОВИНИ