Що робили іноземні посли та представники ООН на Північній Салтівці. Подробиці візиту (відео)

31.10.2023 10:21   -

Реальна допомога та підтримка харків’ян. До міста завітала закордонна делегація у складі послів та представників місії ООН. Гості бажали наочно побачити Харків з його руйнуваннями, побачити реалізацію спільної програми з відбудови та ремонтів, поспілкуватися з містянами та почути їх непрості життєві історії. Місто зустрічі – Північна Салтівка.

МАРТІН АБЕРГ НАДЗВИЧАЙНИЙ І ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ КОРОЛІВСТВА ШВЕЦІЇ В УКРАЇНІ
Для мене дуже важливо побачити своїми власними очима те, що відбувається тут у Харкові. Я знаю, що Харків одне з найбільш постраждалих міст України під час війни. Для мене дуже важко дивитися на те, як страждають люди. Швеція продовжить бути разом з Україною як в плані військової допомоги та к і в плані підтримки та гуманітарної допомоги.

ЯАККО ЛЕХТОВІРТА НАДЗВИЧАЙНИЙ І ПОВНОВАЖНИЙ ПОСОЛ ФІНЛЯНДСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ В УКРАЇНІ
Мені було дуже важливо особисто побачити все, що відбулося. Не тільки фізично, а також я мав змогу поспілкуватися з людьми та дізнатися про їхню життєву драму. Приємно було бачити людей, у яких є бажання повертатися назад і побачити цей оптимізм. Я дуже радий бачити ту співпрацю яка є між керівництвом міста, області, а також координацію з боку ООН у цьому напрямку.

Відвідали члени закордонної делегації і мешканців приватного сектору Київського району. Вони побачили як були відновлені зруйновані прильотами будинки людей.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

КАРОЛІНА ЛІНДХОЛЬМ БІЛЛІНГ ПРЕДСТАВНИЦЯ УВКБ ООН В УКРАЇНІ
Я вважаю, що дуже добре ось так наочно все побачити. Все, що наробила війна з рядовими людьми. З літніми людьми, на родини з дітьми. Я була на Салтівці вже 4 рази. Дуже приємно бачити, що люди туди зараз повертаються і їх будинки ремонтуються, вікна вставляються і є майбутнє. Люди готуються перезимувати у власних домівках. Ми побачили, що міський голова дуже багато часу проводить з народом і для нас це дуже важливо. Тому, що ця підтримка вона неможлива без плідної співпраці з міською владою, а також з командою. Ми із задоволенням робимо свій вклад у розбудову міста. Звичайно, я обіцяю приїздити ще багато разів до Харкова, я обіцяю.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Це реальна співпраця всього того, що сьогодні робиться в місті Харкові по відбудові. Це завдяки нашій кооперації з ООН, з цими фондами, з міжнародними партнерами. І сьогоднішній візит, це дуже знаково для нас, бо приїхали посли, які побачили на власні очі, що коїться у Харкові. Які жахи війни пережили харків’яни і місто Харків. Які є руйнації, такі серйозні руйнації у місті. І ми розуміємо і показуємо нашим міжнародним партнерам, що ми потребуємо фінансової допомоги, допомоги по відбудові. Для нас дуже важливо, щоб ми відбудували Північну Салтівку, П’ятихатки, приватні домівки – це дуже важливо. І тому підтримка міжнародних партнерів для нас сьогодні має дуже важливе значення. Ми повинні один одного підтримувати і я вже казав з перших часів війни, з перших днів війни, що харків’яни сьогодні – це одна єдина родина і ми будемо підтримувати один одного. Будемо робити все для того, щоб відбудовувати наше місто, щоб відстоювати наше місто. І ми не будемо чекати закінчення війни, ми будемо будувати, будувати, для того, щоб люди мали можливість повертатись до рідних будинків.

ОСТАННІ НОВИНИ