Самотні люди під наглядом: у Харкові хочуть тимчасово евакуйовувати пенсіонерів в лікарні

05.12.2022 16:15   -

Маломобільні самотні люди похилого віку можуть бути евакуйовані на тимчасове проживання до міських хоспісів та лікарень. У міськраді зауважили, що за пенсіонерами будуть доглядати, вестимуть постійний медичний нагляд та забезпечуватимуть їм комфортне перебування.

СВІТЛАНА ГОРБУНОВА-РУБАН ЗАСТУПНИК ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ‘Я ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
Усі відповідні умови вже готуються. Ми звертаємося по допомогу до харків’ян – нам потрібні волонтери, які могли б кілька годин на добу забезпечувати наших пацієнтів душевним теплом та увагою. Це може бути жива бесіда, спільний перегляд фільму чи читання книг.

Світлана Горбунова-Рубан відзначає, що охочі працевлаштуватися можуть укласти трудовий договір з медзакладом, в яких перебувають маломобільні люди похилого віку.

СВІТЛАНА ГОРБУНОВА-РУБАН ЗАСТУПНИК ХАРКІВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ‘Я ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
Чергування добові, зарплата забезпечена. Для більш детальної інформації охочі допомогти можуть звертатися за телефоном: (050) 868 8250 – Яна Олександрівна.

Попереду важка зима, тож у міськраді переконані, перемогти всі негаразди харків’яни можуть тільки, якщо допомагатимуть один одному.