Сад Шевченка на день перетворився на планету дитинства

01.06.2012 18:52   -
Автор:

Ігор Бескровний кореспондент

-Планета дитинства у центрі Харкова. Сьогодні у міжнародний день захисту дітей для малечі Першої столиці прямо посеред саду Шевченка влаштували своєрідне королівство розваг та відпочинку.

Таких розваг як сьогодні батьки малечі не пам"ятають з того моменту, як самі були дітьми. Згадують — день захисту дітей проводили частіше у сімейному колі. Щоб отримати подарунок — для батьків співали різних пісень, які пам"ятають і досьогодні.

В'ячеслав викладач

-Папа может, папа может, всё что угодно. Брасом плавать, дрова рубить, только мамой стать не может

Олена педагог

-Учат в школе, учат в школе. Книжки детские писать, малышей… что-то там нажать там, на самом деле малышей не обижать и что-то ещё.

Валентина пенсіонерка

-Оранжевое солнце, оранжевые мамы, оранжевым ребятам, оранжевым ребятам, оранжево поют.

З роками традиція дещо змінилась — у Харкові свято відзначають маштабно. На алеях саду від різномаїття виробів самодіяльності очі розбігаються. Тут і орігамі, і вироби з бісеру, і малюнки, й іграшки. Все — зроблено руками малечі. Єлизавета розписує матрьошки. Займається цим вже не перший рік. Пам"ятає, як вперше прийшла у гурток рукоділля. Трохи зусиль та натхнення і дерев'яна заготовка перетворюється на витвір мистецтва.

Єлизавета юна майстриня

-Приносят заготовку, я карандашом делаю контур, размечаю всё, потом рисую мазками, размечаю всё и получается такое.

Ірина Бережна Народний депутат України

-Такие клубы по месту жительству это лучшее, что сейчас есть из аналогов советского времени. И это на самом деле прекрасно, потому что во-первых человек раскрывает свои таланты, во-вторых это коллектив, это тоже очень важно — общение, чуство плеча, чувство коллектива, дружба такая фундаметальная там закладывается на долгие, долгие годы на всю жизнь.

Дитяче свято продовжили численні конкурси, розіграші, малюнки на асфальті. У кіноконцертній залі Україна  пройшов концерт.

Ігор Бескровний, Олег Синицький Харьковские Известия