С 1 января штат сотрудников управлений соцзащиты пополнится новыми работникам

16.11.2016 14:02   -
Автор:
Олександра Шульга була ошелешена великими чергами в районному управлінні соцзахисту. Прийому тут чекають десятки людей і так щодня з ранку до вечора. Адже всі, як і Олександра Василівна, отримавши нові платіжки за комунальні послуги, просто збентежені. Тож і з"ясовують всі питання щодо нарахування субсидії. 
 
Олександра Шульга пенсіонерка
 
 Я получаю пенсию 1070 грн. и могу ли я заплатить. А принесли по квитанции около 2 тысяч. А как жить?
 
В управліннях соцзахисту аврал. Заяви на оформлення субсидій приймають і в електронному вигляді, і поштою, і на особистому прийомі. Аби тільки всім допомогти. 
 
Ірина Першина головний спеціаліст управління праці та соцзахисту населення адміністрації Слобідського району 
 
20 минут на каждого, если по записи принимаем. Но на субсидии мы убрали запись, стараемся пропустить больше людей. Есть и 30, и 40 в день. Спасибо, что помощников дают, мы бы без них с таким большим объёмом не справились бы. 
 
На сьогодні, за словами фахівців, майже 40% мешканців Слобідського району звернулись за субсидіями. 98% з тих, що були призначені раніше, і тих, заявки на які тільки надійшли, а це близько 5-ти тисяч, вже перерахували. 
 
Ельвіра Сеідова провідний спеціаліст управління праці та соцзахисту населення адміністрації Слобідського району 
 
Остаёмся и после работы, и в выходные работаем. От этого никуда не денешься. Надо. Объёмы колоссальные, но мы стараемся, справляемся.