Розвиток Харкова після війни. Про це говорили харків’яни на зустрічі з мером (відео)

20.02.2024 20:07   -

Під час зустрічі Ігоря Терехова з колективом одного з виробничих підприємств Харкова були підняті нагальні питання сьогодення – захист неба над містом, витрати міського бюджету, відбудова зруйнованих будинків. Серед іншого цікавило людей і майбутнє Харкова. Як буде відновлюватися та розвиватися місто після війни, мер розповів докладно.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
У нас є повністю план дій. І ми розробляємо його з провідними економістами Оксворла, Гарварда, з підтримки фінансової німецького уряду. Це величезні кошти. Яке бачення нашого міста: перш за все, і я це казав, це два мільона з половиною мешканців. Студентське місто – основа, базіс. Для нас сьогодні дуже важливо зберегти студентство. Крім цього – виробництво. Ми вже створюємо індустріальний парк. Для нас важливе ще одне. І я над цим дуже працюю, щоб для нас був спецальний режим оподаткування виробництва. Для нас це важливо.

Спілкування продовжилось врученням Подяк кращим працівникам підприємства.

ОКСАНА БОНДАРЕНКО ПРАЦІВНИЦЯ ПІДПРИЄМСТВА
Я сподіваюсь, що мій вклад дозволить приблизити перемогу, дуже на це сподіваюсь, що допоможе хлопцям витримати це все. Я дуже люблю наше місто, ятут народилася, виїхати я не планувала взагалі, як би страшно не було.

Несподіваним подарунком став і невеличкий концерт, який зарядив присутніх позитивом та додав бадьорості. Щодо візиту мера на підприємство, то працівники кажуть, задоволені спілкуванням з очільником міста.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

СВІТЛАНА ДАНЕЛЮК ПРАЦІВНИЦЯ ПІДПРИЄМСТВА
Зустріч пройшла дуже добре. Все, що я хотіла, прослухати, я прослухала. Є особисте питання – но я його в письмовому вигляді. В мене є дитина-інвалід, піклуюся, мати-одиначка. А так усе пройшло добре. Всім задоволена. все було чудово.

АРТУР ДАНЧИШИН ПРАЦІВНИК ПІДПРИЄМСТВА
Зустріч пройшла достатньо продуктивно, підіймалися питання найголовніші міста, які турбували харків’ян. І я вважаю, що більшість питань були аргументовані та чіткі відповіді міського голови Ігоря Терехова, тому я дуже задоволений цією зустріччу. І думаю, вона принесе дуже багато плодів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.