Розвиток міста на майбутнє

25.02.2013 19:13   -
Автор:

Харків за кілька десятиліть буде зовсім не впізнати. Про це проектувальники говорили під час містобудівельної ради. Кажуть: щоправда для цього необхідно втілити в життя серйозні проекти. Наприклад, зводити більше багатоповерхівок. У дві тисячі тридцять першому році на одного харків"янина має припадати двадцять дев"ять квадратних метрів житла, замість сьогоднішніх двадцяти. Також,- говорять фахівці, необхідно взятися за транспортну галузь. Розвивати залізничні приміські станції. Залютино та Підгородню.

Дмитро Жуков начальник сектору транспорних мереж інституту «Діпроград»

-Это когда метрополитен достигнет своего развития до этих зон для того, чтобы пригородные достижения поездов останавливать и пассажири могли пересаживаться на метрополитен, тем самым освободив, дав резерв Харьков-Пассажирской станции и недогружать центр города дополнительно.

У тих планах проектувальників і ще одна, четверта гілка метро. Вона має з"єднати станцію «Радянської армії» зі станцією «Героїв Праці».

Дмитро Жуков начальник сектору транспорних мереж інституту «Діпроград»

-Развитие Холодногородской линии. Это станция Залютино и на перспективу — это Роганский массив.

Також,- кажуть фахівці, необхідно відкрити нові автостанції. На перетині проспекту Перемоги і проспекту Людвіга Свободи, в районі «Пролетарської» і  Східної Салтівки. Планують і реконструкцію доріг. А саме у напрямках Київ-Харків-Довжанський, Харків-Щербаківка, Харків-Сімферополь, Харків- Охтирка. Усі ці пропозиції на містобудівельній раді ухвалили. Тепер планують внести до Генерального плану. Але коли точно все це реалізовуватиметься, поки невідомо.

Сергій Чечельницький головний архітектор Харкова

-Вся архитектура зависит от финансирования. Конечно нашему городу катастрофически не хватает паркингов, не хватает развязок. Но к сожалению это все стоит очень больших денег.

Над фінансуванням обіцяють попрацювати депутати Верховної ради, які були обрані від Харкова.

Анатолій Денисенко народний депутат України

-Мы занимаемся этой работой каждый день и основная наша задача все-таки обратить внимание нашего правительства на те проблемы, которые есть в нашем городе и безусловно сейчас важно вот то первенство, которое есть у города Харькова с точки зрения подготовки документальной к развитию города, чтобы мы его подтвердили и возможностью получения средств из государственного бюджета.

Євгенія Кутнова