Розвиток медицини — першочергове завдання керівництва міста

03.11.2020 14:19   -
Автор:
Одне з першочергових завдань керівництва міста – розвиток галузі медицини. Віце-мер Світлана Горбунова-Рубан зазначає, департамент охорони здоров’я працює за декількома напрямками. Наразі використовуються кошти виділені з міського бюджету. Але згідно положень медреформи запровадженной в Україні, місцеви бюджети не можуть взяти на себе все фінансування. Тож була подана заявка до Кабміну на виделення коштів з дербюджету на роботи пов’язані з реконструкцією медичних обєктів. Потреба Харкова 42 мільйона 530 тисяч гривень. 
 
Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення
 
Мы просим эти средства для текущего ремонта магистралей стояков силовой и осветительной электропроводки. Торакально-хирургическом и пульмонологическом отделениях. Речь идет о 13-й больнице. Мы просим средства для приобретения емкости для сжиженных газов, имеется 6 кубовые бочки для кислорода, в количестве трех.
 
Також, за словами Світлани Горбунової-Рубан, необхідно провести ремонт у системі кисневопровіда у вісімнадцятій лікарні. Лагодження потребують і електромережі медзакладу, у зв’язку з додатковим навантаженням на них кисневих концентраторів. Запрошено кошти і на придбання бочок для скрапленного газу. 
 
Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення
 
25-я больница — капитальный ремонт электросетей, емкостей для кислорода 6-ти кубовые и капитальный ремонт продолжается, они осваивают те 4.6 миллиона гривен, которые мы получили из городского бюджета и по мере того, как они проводят кислород к койкам мы увеличиваем количество коек.
 
Тож питання поставки кисневих бочок буде вирішенно найближчим часом. На цьому наголосив перший віце-мер Ігор Трехов. Необхідні кошти будуть передбачені в бюджет міста.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
У меня был представитель Днепропетровского завода кислородного. Мы с ним обо всем договорились, они нам дадут в аренду бочки. Мы заложим финансирование в бюджете на аренду. Потому что, понятно, пока вы будете приобретать, пока будут процедуры — это долгая песня. Сегодня есть договоренность, что будут давать в аренду. Закладывайте деньги, пожалуйста, мы дадим эти деньги.