Родители школьников в Харькове включились в борьбу с наркозависимостью

25.10.2019 16:06   -
Автор:
Школа для батьків "Платена 7-Я". Всі у зборі, бо сьогодні до обговорення одна з головних тем — як врятувати власних дітей від наркотиків, як позбавити все місто від такго ганебного та злоденного явища, як розповсюдження та вживання психотропних речовин. Тут всі "ЗА" це, а тому налаштовані на роботу в тісній співпраці з фахівцями. правохоронцями та владниками, бо вважають правильною ініціативу Харківського міського голови  Геннадія Кернеса — об"єднатися і боротися проти наркотиків всім рАзом. Мер зокрема і вніс пропозицію провести ось такі масштабні батьківські збори і поспілкуватися з батьками.   
 
Юлія Ібрагім президент ГО "Асоціація багатодітних сімей"
 
Данна ініціатива міського голови, вона дуже актуальна, тому що зараз зібралися батькі школярів, які перші можуть потрапити під загрозу цієї страшної хвороби нашого суспільства, тому якомога більше батьків дізнаються, то вони можуть стати на боротьбу з цією проблемою і все буде добре. 
 
Ольга Розвадовська мати школяра 
 
Я очень надеюсь, что с помощью нашего главы мы совместно решим эту проблему, потому что это как что-то чёрное, которое заполонило наш город и с этим нужно бороться. Я уверена и мы родители уверены, что у нас совместными усилиями всё получится. 
 
Тож і мер Геннадій Кернес, який особисто взяв участь у міських батьківських зборах, сподівається, що саме єднання навколо рішення проблеми, у підсумку дасть результат. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Сегодняшняя встреча для меня очень важна, потому что читая ваши комментарии в разных соцсетях, я понимаю, и те обращения, которые поступают на встречах ко мне, я понимаю так, что у нас проблема с наркоманией — это проблема №1 среди воспитательного процесса нашей молодёжи и подрастающего поколения. Я хочу пожелать вам, чтобы наши с вами результаты были хорошими и наше общение с вами было плодотворным. Но главное, чтобы мы с вами не опускали руки, а могли общаться и передавать другу другу информацию, для нас очень важно коммуникация. 
 
А в тому що результати будуть, міський голова не сумнівається. Розроблені у Харкові програми, зокрема з протидії поширенню наркоманії вже в дії. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Нами принята программа в Харьковском городском совете "Безопасный город"и другие программы, мы выделяем финансирование правоохранительным органам и на будущий год также будем выделять финансирование для того, чтобы, и скорее всего оно будет больше, для того, чтобы мы с вами могли показать результат в борьбе с наркотической зависимостью. Вот был создан чат-бот и много было подписчиков и было закрыто более 60 точек, занимающихся распространением наркотиков.
 
Загальне прагнення протидії наркоманії спонукало до активності всі служби, департаменти, громадські організації і правохоронні органи.  
 
Алла Старокожева заступник начальника відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області 
 
В первую очередь хочу сказать огромное спасибо городскому совету, властям, потому что. Мы их слышим , они нас слышат  Сейчас благодаря тому, что начали в Харькове часто говорить на эту тему, поднимать эти вопросы разные структуры правоохранительных органов между собой начали активно взаимодействовать, больше обсуждать эту тему. Соответственно у нас появились гораздо лучше результаты, чем были в прошлом году. 
 
От і сьогоднішнє засідання міського батьківського комітету — це вже перший значущий результат в налагодженні співпраці безпосередньо з батьками школярів, зазначає, підбиваючи підсумки зустрічі, віце-мер Світлана Горбунова-Рубан.  
 
Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення 
 
У нас є програма "Чисте місто", ми обговорили цю програму, у нас є громадські організації, волонтери, є велика кількість небайдужих людей, які готові працювати в цьому напрямку і робити все, щоби наше місто стало дійсно чистим, чистим від наркотиків, чистим від тих психотропних речовин, які калічать наших дітей і підлітків. Тому цей результат важливий і, я сподіваюсь, він є значним стартом для великої роботи в місті. І я думаю, що всі сподівання нашого міського голови вони відбудуться.
 
Наступним заходом з профілактики наркозалежності стануть такі ж масштабні збори, але вже зі студентським активом і викладачами вищих навчальних закладів.