Роботу п’яти харківських вокзалів було паралізовано. Жарт з замінуванням обійдеться телефонному терористу позбавленням волі на строк від двох до п’яти років

05.04.2013 18:28   -
Автор:

З самого ранку до вокзалів у Першій столиці закритий доступ. Південний по периметру оточений правоохоронцями. На місці рятувальники та карети швидкої. Причиною всьому – дзвінок невідомого чоловіка, який повідомив про замінування.

Андрій Мельниченко начальник Управління МВС України на Південній залізниці

-Від чергового оператора 102 поступило повідомлення про те, що невідомий заявив про замінування одноого з вокзалів Харкова. До вокзалів міста Харкова, в тому числі і Південного, Балашовка, Левада, Лосево, Лосево-2 та Основа були скеровані оперативно-слідчі групи.

Телефонний терорист не уточнив, який саме вокзал заміновано. Тож правоохоронцям вибухівку довелося шукати на всіх п"яти. На час пошуків евакуювали тисячу сімсот людей. Кінологи та вибухотехніки обшукали майже чи не кожен кут.

Після декількох годин пошуку вибухівку так і не знайшли. З першої години дня всі вокзали стали працювати у звичайному режимі. Щоб прочесати п'ять вокзалів пішло чимало сил та ресурсів, кажуть у транспортній міліції. Але в першу чергу, такі жарти відбилися на самих пасажирах залізниці.

Віталій Паламарчук заступник начальника вокзалу "Харків-Пасажирський"

-Пассажиру неудобно, пассажир спешит. А мы проводим эвакуацию из касс. А пассажир мог простоять те же 10-15 минут и перед кассой его попросили оставить зал. Те услуги, за которые пассажир заплатил и получал, те же залы ожидания – вынужден не получить. А оплату произвести.

Альона пасажирка

-Приходишь на вокзал, у тебя какие-то планы – спешишь на поезд. А тебя начинают эвакуировать и понятно ничего не объясняют. Т.е. это очень страшно. Я не понимаю, как могут люди это вообще делать. Надо сурово наказывать этих людей.

Микола Богачов пенсіонер

-Это очень серьёзное дело и наказывать нужно жесточайшим образом. Потому что баловство это, всевозможное хулиганство это очень серьёзное дело.

Телефонному мінеру і справді загрожує серйозне покарання. У вігляді позбавлення волі на строк від двох до шести років. Термін визначить суд. Поки ж правоохоронці займаються його пошуком. Номер з якого дзвонив горе-жартівник вже встановили. Запевняють, такі витівки, які паралізували роботу п'яти харківських вокзалів не зійдуть йому з рук.

Ігор Бескровний