Робота комунальників у новорічні свята – відновлення будинків та прибирання узбіч (відео)

02.01.2023 15:50   -

Комунальники Харкова продовжують виконувати свою роботу навіть у святкові дні. Так у ніч з 31 грудня на 1 січня, працівники КП «Харківські теплові мережі» усунули п’ять дефектів на мережах центрального опалення. На підприємстві зауважують, що на всіх філіях КП «ХТМ» прискорили роботи з усунення та попередження можливих дефектів, адже зараз тримається плюсова температура повітря. Це потрібно для того, щоб вберегти мережі від пошкоджень

КП “ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
Триває розповітрення окремих стояків і будинків, яке доводиться робити наново після кожного блекауту. Наші працівники продовжують роботу та оперативно усувають пошкодження.
Тривають роботи і з відновлення пошкоджених обстрілами будинків. Так триває ремонт у Немишлянському районі.

Робітники КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» виконали демонтаж зруйнованих плит, заливку плит покрівлі та перекриття між третім і четвертими поверхами, відновили опалення, відремонтували підлогу, стіни квартир мешканців та встановили віконний блок. Роботи тривають у різних районах мегаполісу.

Також бригади КП «Комплекс з експлуатації об’єктів водозниження і зливової каналізації» відремонтували та прочистили дощоприймальні колодязі на вул. Москалівській, вул. Краснодарській, вул. Холодногірській та пр. Героїв Харкова.

Не забувають і про чистоту узбіччя. Бригади КП «Шляхрембуд» приводять до ладу проїжджу частину магістралей. На дорогах міста працюють 127 працівників та 67 одиниць спецтехніки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: