Робота будівельників

24.08.2012 11:27   -
Автор:

 

Однією з архітектурних родзинок парку стали велитенські вежі, які виросли поряд з колесом огляду.

Олександр Марковський художня майстерня "Ікона стилю"

— Это делалось всё сутками. Сделали их за полтора месцяца там тысячи квадратов и когда два дня назад в день сдачи мы повесили флаги я чуть не расплакался, это было настолько эмоционально сильно.

Над вдосконаленням веж працювала команда майстрів із сорока декораторів, розповідає Олександр Марковський. Художня майстерня оформила й інши зони парку розваг.

Олександр Марковський художня майстерня "Ікона стилю"

— Наша художественная мастерская занимается витражами, производством витражей. Это витражи в стиле "Тиффани" паяные. Мы занимаемся дорогими росписями в интерьерах. Это коттеджи, декорации бассейнов, декорация зимних садов.

Не менше уваги приділяли реконструкції у парку Горького і представники будівельного підприємства "Стальконструкції" . Тут вони працювали над монтажем атракціонів

Сергій Євель генеральний директор будівельної компанії ТОВ «Стальконструкція»

— За последние годы надо сказать, что город преобразился до неузнаваемости и с каждым днём он становится всё краше и краше.

Так, за останній час у Харкові заграли новими барвами вулиці та фонтани. Перетворилися на казку сквери, парки та площі міста. І в цьому чимала заслуга харківських будівельників. До Дня міста харків`янам вони підготували чимало сюрпризів. Площа Конституції з пам`ятником Новій Україні, скляна прибудова історичного музею та ротонда на будівлі консерваторії.