“РФ не здатна виробляти достатньо ракет, аби тероризувати Україну масованими ударами” – Олексій Данілов

28.01.2023 12:42   -

росія більше не може виробляти достатньо ракет, аби тероризувати Україну масованими атаками. Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов, передає «УНІАН». «Єдине застереження, якщо не дай Боже їм будуть допомагати Іран або якісь інші країни, але ми про це будемо відразу знати і будемо на це реагувати», – зазначив Данілов.

Якщо російські танки дістануться Києва, вибухне Третя світова війна, – впевнений міністр оборони Італії Гвідо Крозетто. «Не дозволити їм приїхати – єдиний спосіб зупинити це», – цитує видання RAI News. Російське вторгнення в Україну – є найбільшою загрозою миру і стабільності в Європі з часів Другої світової війни, зазначив Крозетто. «Це явне порушення принципів цілісності і непорушності територіальних кордонів, міжнародного права і Статуту ООН».

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Уряд Швеції виділить майже 2 мільйони доларів МАГАТЕ для підтримки місії з ядерної безпеки в Україні. Як повідомляє CNN, про це розповів міністр міжнародного розвитку та зовнішньої торгівлі Швеції Йохан Форсселл. «Внаслідок агресії Росії ми спостерігали кілька атак у безпосередній близькості від атомних електростанцій протягом останнього року, що створює дуже значні ризики», – пояснив Форсселл.

ОСТАННІ НОВИНИ: