РФ не може отримати від Ірану решту замовлених БпЛА – NEWS REVIEW

01.12.2022 11:43   -

Німеччина відповідальна за вторгнення рф в Україну. Про це заявив міністр юстиції ФРН Марко Бушманн. Як пише видання «Політико», причина – у будівництві «Північного потоку-2». «Знаючи, що ми робимо сьогодні, рішення продовжити «Північний потік-2» після анексії Криму у 2014 році стало внеском Німеччини в розв’язання війни», – сказав Бушманн.

Уже більше двох тижнів рф не запускає в Україну іранські дрони. Окупанти використали вже більше 400 цих БпЛА, замовлено ж майже 2 тисячі. І, за словами речника Командування повітряних сил Юрія Ігната, отримати решту дронів із Ірану ворог поки що не може. «Можливо, йдуть процеси політичного характеру, на Близькому Сході теж непроста ситуація», – цитує «УНІАН».

Держсекретар США Ентоні Блінкен вважає, що путін спробує заморозити війну в Україні, дати відпочити армії, а потім – відновити вторгення з новою силою, – передає «Інтерфакс Україна». Тож «треба зневірити його в ідеї, що він може досягти успіху», – наголошує Блінкен. І найкращий спосіб закінчити війну – продовжувати підтримувати Україну.