Решение проблем в Дзержинском районе

08.10.2012 22:28   -
Автор:

Таїсія Дегтяр нещодавно перенесла тяжку операцію. Але на цьому негаразди жінки не скінчились. Тепер вона потребує ще одного хірургічного втручання. Цього разу проблеми із зором.

Таїсія Дегтяр харків'янка

-Мне сейчас операция левого глаза нужна, я не вижу. Вы, как в тумане у меня,  и этот глаз начал. Мне надо срочно, потому что я не вижу.

З цією проблемою жінка звернулась по допомогу до народного депутата Валерія Писаренка. Такі зверення пенсіонерів, -каже парламентар, непоодинокі. На них відразу намагаються реагувати.

Валерій Писаренко народний депутат України

-В городе действует программа помощи таким лююдям и мы с городом успешно сотрудничаем, когда вот требуются экстренные случаи вмешательства. На сегоднешний день город активно реагирует, сотрудники медицинской сферы активно реагируют, чтобы помогать таким людям.

На особистий прийом люди йдуть із різними проблемами. Це і застарілий житловий фонд, комунікації, необхідність у благоустрої. Окрім соціально- гострих тем, є й творчі звернення. Як ось в Дмитра Кондратьєва.Він автор  хіта про Євро дві тисячі дванадцять в Харкові.

У його скарбничці вже чимало пісень про першу столицю. Але записати їх немає можливості.

Дмитро Кондратьєв поет і композитор

-Они записаны в разное время, с разным качеством. У меня есть предложение переделать их в нормальном качестве и перепеть.

Парламентар запевнив — зробить усе можливе, аби допомогти молодому таланту. Загалом же усі зверення, з якими приходять люди залишаються на його особистому контролі.

Євгенія Кутнова, Ігор Луханін.Харьковские Известия