Решение наболевших проблем в Дзержинском районе

01.10.2012 22:37   -
Автор:

Тридцять підприємців розгорнули свою діяльність у будинку номер вісімнадцять по вулиці Данилевського. У домі мешкає більше тисячі людей. Електрощитова -одна на всіх.

Віктор Без'язичний мешканець буд.№18 по вул.Данилевського

-Наш дом в течении последнего времени, по мере строительства пристроек и открытия предпринимателей, падает напряжение, подключаются к нашему дому. Напряжение падает, у нас то пятьдесят, сто семьдесят.

Через це,- каже Віктор Без"язичний, напруги на всі квартири не вистачає. Мешканці страждають. Не можуть користуватись звичайними побутовими приладами, ті просто не працюють. З цією проблемою люди звернулись до народного депутата Валерія Писаренка. Парламентар повідомив- із ситуацією розберуться. По допомогу до народного обранця приходять із різними проблемами. Наприклад, мати дванадцятьох дітей Валентину Зайченко хвилює квартирне питання.

Валентина Зайченко багатодітна мати

-Жилплощадь у нас- четырехкомнатная квартира, в одной комнате одна дочка с семьей живет, другая дочка в другой комнате со своей семьей. В туалет очередь, в ванну очередь, поесть приготовить тоже вечно печка занята.

Валерій Писаренко каже — такі зверення непоодинокі, а проблема державна. Необхідно аби програма будування соціального житла, яка вже розроблена, працювали ефективніше.

Валерій Писаренко народний депутат України

-Мы должны изыскать возможности и городского, и государственного бюджета для того, чтобы в Харькове эта программа задействовала. Для того,чтобы появились, как это было раньше при Советском Союзе, появились новые кварталы улучшеного жилья, в которые могли бы поселяться такие люди.

Тоді, -каже Писаренко, вдастья вирішити питання тих людей, які стоять у черзі. А також прибрати аварійне житло та звести нове.

Євгенія Кутнова, Євген Шинкаренко. Харьковские Известия