Ремонти, масштабна відбудова та догляд за Харковом – щоденна робота комунальників

25.01.2023 16:30   -

Відновлення житлового фонду – приоритет роботи комунальників. Щоденно вони усувають наслідки ворожої навали. Закриття контурів, ремонт покрівель, вхідних груп, відновлення фасаду – це лише мала частка того, що доводиться приводити до ладу після прильотів. Хоча подібні роботи почали проводити ще минулоріч, ремонтів ще багато, адже російський агресор зазвдав чималих руйнувань житловому фонду.

В Основ’янському районі триває ремонт об’єктів, що були пошкоджені через ворожі обстріли. Днями бригади КП «Харківспецбуд» продовжили приводити до належного стану фасад будинку на Гімназійній набережній, де на першому поверсі розташовані торговельні об’єкти. Закрили контури, у тому числі вікна в помешканнях містян, полагодили козирки торговельних об’єктів на першому поверсі та виконали інші дрібні ремонті роботи.

Взагалі подібні роботи тривають по всьому місту. Ось, наприклад, у Салтівському районі комунальники ремонтують вхідні групи та під’їзди, а в Індустріальному відновлюють перекриття будинків. Також бригади проводять ще перекладки трубопроводів, а шляховики усувають розриття.

Бригади КП «Шляхрембуд» відновили асфальтобетонне покриття у місцях розриттів інженерних служб на вул. Шевченка, вул. Руставелі, вул. Сумській, вул. Отакара Яроша, пр. Гагаріна та вул. Полтавський Шлях.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Взагалі комунальні служби намагаються працювати, як злагоджений механізм. Сміття вивозять щоденно, вулиці прибирають, дерева кронують, ливнівки чистять. Все це роблять для того, аби навіть під час війни Харків жив повноцінним життям.

ОСТАННІ НОВИНИ: