Ремонт шкільних стадіонів

08.08.2012 11:45   -
Автор:

Школа номер п’ятдесят один, що на Павловому полі. Тут найбільший серед шкільних спортмайданчиків стадіон з тих, що зараз на ремонті. Обрали його не дарма. Бо навколо — ще три школи. І в жодній немає стадіону.

Ольга Деменко директор Департаменту освіти

— Если на урок физкультуры выходит даже три одновременно класса — начальная, средняя школа и старшая, то на таком огромном стадионе поместится свободно три класса с учётов занятий бегом, гимнастикой или допустим просто играми и развлечениями он будет доступен как для проведения уроков физкультуры так и для занятий физкультурой и спортом жителей микрорайона.

Кожен зможе обрати собі заняття за смаком. Для спортивних тренувань тут буде усе необхідне. Футбольні ворота, баскетбольні корзини та стійки для волейболу.

Валерій Писаренко народний депутат України

— Мы хотим, чтобы первого сентября дети пришли уже на новый стадион, как мы договорились на последнем звонке, сегодня уже готовится полотно под футбольное поле, беговая дорожка, я думаю, что строители осознают ту ответственность, которая на них лежит и к первому сентября мы уже будем тут открывать новый стадион.

А поки робочі укладають підгрунтя для спортивної суміші — покриття на полі.

Олександр Попов заступник міського голови з питань сім'ї, молоді, спорту і підготовки Євро-2012

— На школьном стадионе делается спортивное покрытие, которое не требует особого ухода, оно укатывается, потом тут играют футболисты, идёт дождь, так оно в естественных условиях становится нормальное, работоспособное.

Така ж маштабна робота і на стадіоні гімназії номер сто сімдесят два, що на Північній Салтівц. Він вже майже готовий. Тільки зі своїми родзинками. Тут футбольному полі буде спеціальне покриття — штучна трава. А паркан буде вищій, аби м’ячі не вилітали за межі поля. Нові спортивні знаряддя та турніки тут не ставили — в цій школі краще за всіх зберігся гімнастичний майданчик. Його довелося лише пофарбувати. Загалом на кожен з десяти шкільних стадіонів розробили проект реконструкції, де урахували основні побажання батьків, вчителів, дітей та місцевих мешканців. Реконструкцію мають закінчити до кінця серпня. Аби вже в вересні уроки фізкультури проходили на нових майданчиках.

Анастасія Полякова, Ігор Луханін. «Харьковские известия».