Ремонт дороги Киев-Харьков-Довжанский завершен

05.07.2012 21:20   -
Автор:

Жвавий рух автівок тут щодня. Це магістраль державного значення — Київ-Харків-Довжанський. Поточний ремонт розпочали ще минулого року. Тепер це дорога з дотриманням усіх європейських стандартів, кажуть шляховики. Технологія укладання асфальту та якість матеріалу такі ж як на кільцевій.

Костянтин Микуленко ,начальник служби автомобільних доріг Харківської області:

-Покрытие сделаны качественно что не завставляет астомобилиста въезжать в ямы, нарушать правила, пересекать двойную сплошную, также и эффективность торможения и всего отсальное

Саму магістраль розширили до дванадцяти метрів. По всій довжині — а це понад шістдесят кілометрів — зробили розмітку, встановили майже чотириста дорожніх вказівників.  Замінили старі бордюри і головне — зробили нові заїзди на магістраль.

Валентин Дулуб ,заступник голови Харківської обласної державної адміністрації:

-Их раньше не біло, єто біло болота, с болота вїезжаешь , то сейчас если учитівая то, что раньше там біл скачок, чтобі въехать с проселочной на трассу надо было уперется в эту дорогу и было крайне неудбоно, то теперь по всей трассе сделали примыкания.

Подбали і про безпеку пішоходів. На магістралі зробили спеціальні огородження та колесовідбійники, аби люди не перетинали шлях в неналежному місці. Наразі ці роботи ще тривають — огорожі мають бути по всій довжині. Подумали і про благоустрій навколо. Прочистили понад тридцять кілометрів лісосмуги, привели до ладу узбіччя. Вздовж дороги обладнали чотири місця відпочинку — альтанка, лави та смітники. У планах — ще два. Загалом, кажуть шляховики, з таким покриттям магістраль не потребуватиме ремонту щонайменше десять років. Тепер такий ремонт розпочнуть в Донецькому напрямку — вже наступного тижня на дорогу виведуть техніку. Закінчити все планують до вересня цього року. У планах області — ремонт доріг на Печеніги та Старий Салтів. І гроші на всі ці роботи вже виділили. З державної скарбниці.

Анастасія Полякова, Сергій Перець, Харьковские Известия.