Ремонт 6 енергоблоків ТЕС, українське виробництво дронів та обстріли рашистів – головне за ніч

25.01.2023 12:20   -

Україна під обстрілами. Так окупанти 52 рази атакували територію Херсонщини. За інформацією голови ОВА, одна людина загинула, шість поранено. Прильоти були і у Харківській області. Зранку по всій території держави повітряна тривога. Причина – активність ворожої авіації.

В Україні завершили проект заводу з виробництва дронів Bayraktar. Про це повідомив посол України в Туреччині. Очікується, що завод почне працювати протягом двох наступних років і випускатиме вироби з українськими комплектуючими.

ДТЕК планує відремонтувати ще 6 енергоблоків ТЕС до кінця опалювального сезону. Як повідомили в енергохолдингу,  вже відремонтовано 4 блоки ТЕС, а за наступні 82 дні у планах відремонтувати ще шість блоків, щоб забезпечити надійне виробництво електроенергії.

В Україні хочуть заборонити купувати сигарети та алкоголь за готівку. Про це повідомляють у Офісі Президента. Там зазначили, що у планах дві фундаментальні зміни. Перше – це електронний акциз. Друге – переведення розрахунків за підакцизні товари виключно у безготівковий формат.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Годинник Судного дня перевели на 10 секунд вперед — стрілка зупинилася за 90 секунд до ядерної півночі. Як повідомляють науковці, до зміни часу призвели війна росії проти України, ядерні погрози росіян, кліматичні загрози, технологічний розвиток і біологічні загрози (коронавірус). Раніше стрілки годинника ніколи не показували менше ніж 100 секунд до півночі.

ОСТАННІ НОВИНИ: