Реконструкція та оновлення житлового фонду — у Харкові продовжують роботи

10.09.2020 14:55   -
Автор:
У Харкові продовжують працювати над оновленням і облаштуванням житлового фонду. І вже є результати. Із запланованих на 2020 рік робіт виконано вже половина, тим паче, що на більшості об'єктів працюють. Про це повідомив директор профільного департаменту під час засідання постійних депутатських комісій. За його словами, у цьому році вирішили зробити акцент на реконструкцію під'їздів та вхідних груп. 
 
Роман Нехорошков директор Департаменту житлового господарства 
 
В общей сложности запланировано порядка 2500 подъездов отремонтировать в этом году и порядка 3000 тысяч входных групп. Уже выполнение составляет на уровне где-то 70%. То есть до конца года остатки по этим всем направлениям — это порядка 25-30%, но часть работ уже начато, они еще не сданы. Поэтому здесь особых опасений у нас нет, относительно того, как до конца года мы завершим намеченный план.
 
Ведуть роботи і у ліфтах. Згідно проведеного аналізу спеціалістами на початок року у місті несправними були 500 кабінок — з різних причин, в тому числі і повністю не функціонуючі.  Вони, зазначає директор профільного департаменту, в роботі. 
 
Роман Нехорошков директор Департаменту житлового господарства 
 
Здесь выполнение тоже составляет на уровне 50% — это замена определенных узлов в лифтах. На сегодняшний день по лифтам у нас по различным причинам в городе стоит всего 29 лифтов из порядка 6800 лифтов, на сегодня 29 — это разные причины технического характера. Работа с этими лифтами ведется.
 
Працюють і над оновленням прибудинкових територій. Встановлюють спортивні майданчики, слідкують за станом дерев, а також висаджують газони. 
 
Роман Нехорошков директор Департаменту житлового господарства 
 
В этом году у нас порядка 100 000 квадратных метров газона было высажено на наших придомовых территориях по всем девяти районам. Организованы клумбы, цветники, завезены различные элементы благоустройства в эти дворы. В этом направлении работа у нас ведется.