Реконструкция станций харьковского метро возле площади Конституции завершена

12.05.2012 22:10   -
Автор:

У граніті та з новенькими сходами. Так виглядає тепер вихід зі станції метро історичний музей, що у бік Бурсацького узвозу.

Віктор Кітанін, директор Департаменту комунального господарства:

-Это последняя станция. Мы на всей площади Конституции в зоне реконструкции все выходы с метрополитена отремонтированы с помощью современных материалов, с новым дизайном с подогревом ступеней, как мы говорили

Михайло Карамшук, генеральний директор КП "Харківський метрополітен":

-Реконструкция выходов метрополитену обошлась порядка 11 млн грн. Вся. Это всё вместе весь комплекс

Та хоча усі роботи із відновлення виходу у бік Бурсацького узвозу — зроблені. Залишилося попрацювати із територією навколо. Зробити нову огорожу вздовж усього спуску. Вона буде зроблена під старовину.

Віктор Кітанін,  директор Департаменту комунального господарства:

-Роль забора — декоративная. И второе — для того, что обеспечить безопасность перехода на оживлённых магистралях

Встановлять на узвозі і нові ліхтарі. Та оформлять місцевість квітковими клумбами. Особливістю цього виходу стане пам*ятник казаку Сірку. Його встановлять тут вже за рік. Зараз готують для нього майданчик.

Сергій Чечельницький, головний архітектор Харкова:

-Сейчас зарание залиты фундаменты, и эта площадь ещё сильнее украсит наш город. Потому что вы видите и букву М перенесли в левую часть, потому что освобождали место под памятник

Усі виході з метрополітену стануть єдиним цілим площі Конституції. Її реконструкція не припиняється ні на хвилину. Окрім підземних робіт, розповідає Сергій Чечельницький, вже почали працювати і над монтажем основи, де незабаром стоятиме пам*ятник Незалежності. Постамент для нього облицьовують гранітом. Перша черга оновленої площі із упорядкованими місцями відпочинку відкриють на День міста.