Развитие детского спорта в городе

20.11.2012 19:27   -
Автор:

Аби діти росли здоровими, любов до занять спортом треба прищеплювати змалку. І для цього у Харкові створюють всі умови. Встановлюють тренажерні майданчики, зведять нові стадіони та футбольні і баскетбольні поля. І на цьому не зупинятимуться, в профільному департаменті обіцяють, наступного року таких тренажерних містечок у звичайних дворах з'явиться, як мінімум ще сорок. Та починаючи вже з цього року дбатимуть у Першій столиці і про місця для занять зимовими видами спорту. Тому малечі буде де пограти в хокей, чи просто поковзатися.

Олександр Попов заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту

-Безусловно те катки, которые есть с холодильными установками, они все будут работать в Харькове, будут, я думаю, заливаться катки во дворах, где существуют хокейные коробки, а я знаю, что и за счет спонсоров эти коробки делались и восстанавливались, но сколько этот лед продержится, я сказать не могу, то, что они будут заливаться, да, они будут заливаться.

Прищеплювати любов малечі до фізкультури продовжуватимуть також і в дитячих спортивних школах міста. Зараз в цих закладах навчається  більше двадцяти п'яти тисяч вихованців віком від шести до вісімнадцяти років. За словами Олександра Попова, в порівнянні з іншими містами країни — це достатньо високий показник. Та ця цифра має збільшуватися. А щоб дітям було комфортно займатися в існуючих спортивних школах, всі їх треба відремонтувати та умови для занять зробити більш сучасними.

Олександр Попов заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту

-Прежде всего на сегодняшний день существует поручение городского головы Геннадия Адольфовича Кернеса, чтобы в первую очередь детские юношеские спортивные школы могли выполнять свои функции. Поэтому мы знаем об этих проблемах, мы попытаемся в следующем году привести в порядок наши ДЮСШ.

Саме так, говорить Олександр Попов, вдасться реалізувати на практиці принцип — дбати про здоров"я змалку. А актуальність цього питання підтверджують лікарі, наводять статистику, за нею — близько дев'яноста відсотків юнаків в Україні після завершення школи мають проблеми із здоров'ям.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, Харьковские известия.