Разом ми зможемо багато що — народний депутат України Ірина Горіна

28.09.2012 18:46   -
Автор:

Це сьогодні під'їзд такий, що хоч на екскурсію запрошуй, хваляться жителі. Раніше — ситуація була інакша. Майже 40 років тут не булО ремонту. Самотужки провести благоустрій, кажуть, було не під силу. Тож і звернулись по допомогу до народного депутата України Ірини Горіної, що опікується Фрунзенським районом.

Олександра Серебрякова мешканка будинку № 240 А по Салтівському шосе  

-Я очень довольна, что Горина Ирина нам помогла.

За ініціативи народного депутату все і закрутилося. Всі взялись за роботу. Тепер благоустрій цього під'їзду, упевнена Ірина Горіна, приклад того, яким може бути результат від спільної роботи.  Адже, коли кожен, зробив свій внесок у справу, з'являється відповідальність, змінюється ставлення до створеного.

Ірина Горіна народний депутат України

-Очень важный момент, очень важный — это так с людьми работать, чтобы сложилась психология, что каждый должен нести свою зону ответственности. Вот когда вместе, кто-то даёт материалы, кто-то рабочую бригаду, кто-то максимально делает то, что может, когда складывается этот потенциал, я уверена, что этот подъезд 10 лет простоит и он будет такой, как мы его сделали.

Для мешканців під'їзду проведена робота дала новий поштовх — самим піклуватися про свій благоустрій. Тож тепер домовляються як підтримуватимуть тут чистоту і порядок.

Анжела Сушко, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.