Расизм в Украине. Что правда а что вымысел?

18.06.2012 19:24   -
Автор:

Клер Дімьйон, кавалер ордена Британської імперії з боротьби за права людини в Центральній та Східній Європі:

-Я була у всіх країнах Східної та Центральної Європи. І у жодній державі я не зустрічала таких товариських та  добрих людей,як в Україні.

З таким багажем вражень  приїхала до Першої столиці Клер Дімьйон. У місті жінка гостює вже два дні. І запевняє, її переконання стосовно України, після відвідин Харкова лише зміцнились. Усі свої спостереження жінка фіксує на відеокамеру. Аби потім змонтувати повноцінний фільм на тему расизму або його відсутності. Клер Дімьйон пояснює, зробити це підштовхнув провокаційний сюжет, що транслювався на телеканалі ВВС. Там запевняли: в Україні до національних меншин ставляться зухвало.

Клер Дімьйон ,кавалер ордена Британської імперії з боротьби за права людини в Центральній та Східній Європі:

-Я можу з абсолютною впевненістю сказати, що я не бачила жодних проявлень расизму на Україні. Навіть коли я спитала у індійського хлопця, що чекав свого транспорту на зупинці, стосовно расизму. Вони запевнили: жодних проявлень расизму стосовно них тут не було.

Після того, як фільм буде готовий — Клер Дімьйон має намір показати його журналістам ВВС. Аби вони зробили певні висновки.

Олена Завгородня, Ігор Луханін ,Харьковские Харьковские Известия.