Рашисти «демілітаризували» у Харкові цивільне підприємство (відео)

23.09.2023 18:59   -

Тут, де зараз суцільні руїни, колись було одне з провідних підприємств Харкова. От тільки, під час крайньої ракетної атаки, що рашисти завдали по Харкову, окупанти просто знесли виробництво.

ВОЛОДИМИР СВІТЛИЧНИЙ ПРЕДСТАВНИК ПІДПРИЄМСТВА, ЩО ЗАЗНАЛО ПОШКОДЖЕНЬ ПІД ЧАС РАКЕТНОЇ АТАКИ
Наше підприємство існує з 1944 року. У нас було два основних виробничих корпуси. Ось один і далі чуть по той бік від цього корпусу. Завод випускає гідроциліндри. Це привідний механізм для сільгосптехніки, дорожньої, комунальної. Приводи всіх ковшів, екскаваторів. Це все гідроциліндри роблять. В прошлому році в червні у нас була аналогічна ситуація. Було враження. В перший корпус попали. У нас тоді від корпусу не залишилось нічого. Ні самого корпусу, ні обладнання. Ми трохи переклали сюди навантаження. Не все обладнання, – частину довелось заново купувати і відновили виробництво тут. І от друга подія. Тепер від виробництва не залишилось нічого.  У нас ну що будівля бухгалтерії та он їдальня та орендатори пончики випікають. Ось все те, що у нас залишилось від підприємства.

Під час ворожої обстрілу троє співробітників цього підприємства зазнали поранень. Керівництво наразі поки не розуміє, як піднімати підприємство з руїн.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВОЛОДИМИР СВІТЛИЧНИЙ ПРЕДСТАВНИК ПІДПРИЄМСТВА, ЩО ЗАЗНАЛО ПОШКОДЖЕНЬ ПІД ЧАС РАКЕТНОЇ АТАКИ
Більше 300 чоловік залишилося  без роботи, ось що нам несе руський мір. Ми не можем навіть всередину пройти, щоб хоч глянуть, що там залишилось з обладнання. Звісно, що від будівлі нічого не залишилось. А що там внутрі. Все ось перекорожено. Ми зробили заявку в МЧС. Там професійні рятівники. Вони зараз вивчають ситуацію. У нас сьогодні люди вийшли всі. От походили-походили, навіть не понятно з якого боку підходить і як це розгрібати.

Нагадаємо, що в четвер вранці росія нанесла по Харкову 6 ударів ракетами типу С-300. Окрім цього підприємства суттєвих руйнацій зазнали комунальні мережі: водогін та система водовідведення. На місці прильоту комунальні служби вже завершили всі роботи з усунення аварії. Харківським комунальникам знадобилось менш ніж доба, щоб замінити всі труби, і податм людям воду та забезпечити водовідведення.

ОСТАННІ НОВИНИ