Раптове потепління. Чи впоралися комунальні служби з талим снігом?

26.12.2012 18:51   -
Автор:

З мінуса на плюс. В Україну прийшла відлига. Сніг, що випав напередодні за пару годин, почав перетворюватись на кашу. На дорогах міста техніка працювала зранку.

Трактори, глобуси і снігонавантажувачі працювали не тільки у центральних частинах міста. Загалом на прибирання вийшло близько двохсот машин. Але роботу виконали не як слід. Харківський міський голова Геннадій Кернес публічно розкритикував чиновників на виконкомі і відправив їх виправляти помилки. Мер зазначив, найбільше скарг на нерозчищені та розбиті шляхи на вулицях Героїв Праці та Шевченка.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

-Вы идите отсюда на работу, я даю вам совет — пока есть ещё световой день. Научится понимать, что если погодные условия плюсовые позволяют вам делать то, что вы обязаны — делайте. Ясно или нет? Давайте на работу!

Ігор Бескровний кореспондент

-Не менше клопоту сьогодні і у двірників. Вони з шостої ранку взялися за роботу — прибирати розталий сніг з тротуарів та пішохідних доріжек. Аби дозволити комфортно пересуватися харків"янам.

Співробітники КП кажуть, намагались розчистити все швидко, але зробити це з такою кількістю людей важко. Двірники жаліються, їм просто не вистачає робочих рук. Але все одно до останнього продовжують працювати.  Кажуть, головне не допустити, щоб снігова каша остаточно розтанула і перетворила двори на суцільне море.

Лілія Асон начальник дільниці №9 КП "Харківблагоустрій" Київського району

-Так же мы производим очистку ливневых стоков и отмосток вокруг жилых домов в связи с недопущением попадания воды в подвалы. Попадание воды в подвалы грозит осадкой фундамента и осадкой дома.

На очищення доріг та тротуарів від снігу і криги вийшло понад дві тисячі співробітників КП "Харківблагоустрій".

Ігор Бескровний, Ігор Луханін Харьковские Известия