Прикрити небо: як у Харкові будуть боротися з іранськими дронами-камікадзе (відео)

07.09.2023 20:46   -

Аби харків’яни спали ще спокійніше. За ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова та представників відповідального бізнесу ось ці позашляховики зі спецобладнанням будуть відтепер стояти на сторожі рідного міста, точніше його неба. Вони мобільні та оперативні!

АМАЗАСП МАНУКЯН ПРЕДСТАВНИК БІЗНЕСУ, КОМПАНІЯ “LOGITY”
Ми розуміємо якою ціною нам дається незалежність та спокій в місті Харкові. Тому ми, представники відповідального бізнесу, зробили цей проект, ці пікапи. Передаємо їх військовим для захисту нашого рідного міста Харкова. Ми розуміємо, який відповідальний крок захистити небо над нашим рідним містом. Разом всі до перемоги!

СЕРГІЙ КОНРИК ВІЙСЬКОВИЙ
Чим мобільніше вогнева група, тим є великий шанс ефективності ураження повітряної цілі. Чому ці пікапи потрібні, тому що завдяки їм по першому сигналу ми виїжджаємо знешкоджуємо ціль і допомагаємо нашим зенітно-ракетним військам, щоб вони поменше тратили дорогоцінних ракет. Котрі коштують великих грошей. А тут мобільною групою у складі 4 людей можна знищити за ніч там 5, 6, 7, 8 літальних безпілотників. Котрі, як і розвідувальні, так і несуть з собою вибухівку, тому вони необхідні.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ми передали разом з нашими бізнесменами, з бізнесом, відповідальним бізнесом до яких я звернувся щодо підтримки наших військових, щодо ефективної боротьби з шахедами. І для нас це сьогодні таке основне завдання для міста. Нам потрібно, щоб “Шахеди”, які запускають росіяни, не долітали до міста Харкова. Для того, щоб захистити нашу критичну інфраструктуру. Для того, щоб було впевнене, нормальне життя у місті. Тому я дуже вдячний нашим відповідальним бізнесменам, які відгукнулись на моє прохання і надали машини, які ми обладнали тим, щоб потребує для того, щоб ефективно боротися з “Шахедами!.

ОСТАННІ НОВИНИ