«Просто розірвали наше серце»: У Харкові окупанти двома ракетами обстріляли школу-інтернат (відео)

07.07.2022 18:00   -
У Харкові окупанти двома ракетами обстріляли школу-інтернат (відео)

“Просто розірвали наше серце”. У Харкові окупанти двома ракетами в ніч на Івана Купала обстріляли школу для дітей з вадами зору. Детальніше дивіться у сюжеті «Харьковских известий».

“Ті пошкодження, які ми побачили, просто розірвали наше серце. Ми готувалися 1 вересня розпочати освітній процес офлайн, готували безпечні умови для наших дітей, бо у нашому закладі освіти навчаються і виховуються і отримують корекційні послуги незвичайні діти, а діти з порушення зорової функції, не тільки Харкова , а й усієї Харківської області. Тому ми готували і укриття. А наразі вони зруйнували всі наші плани, але ми просто так не здамося.

У нас перший приліт був ще 16 березня, другий – 1 липня, і ось сьогодні до нас влучило 2 ракети. Постраждало все, тільки ось залишилися кімнати навчальні на другому і третьому поверсі, незруйновані, і актова зала. Всі інші приміщення, – немає такого, щоб не було пошкоджень. Пошкоджені майже всі навчальні приміщення, дах, жодного майже у нас вікна не вціліло. Немає дверей, всі пошкоджені у класні кімнати, дах спального корпусу порушено, дах побило у спортивній залі. Дякуємо Богу, що вони зруйнували тільки приміщення, а людських жертв немає.

Ви знаєте, я хочу їм сказати одне: майбутнє України їм не вдасться знищити. Що ми справжні українці, ми виховуємо справжніх українців. Я розумію, тому вони руйнують саме навчальні заклади. Тому, що кожен із нас розуміє, що недосвідчена людина з нею дуже-дуже легко впоратися. Тому вони своєї цілі не досягнуть. Тому, що є ми – українці, які стоять на захисті наших незвичайних дітей, ми все зробимо для того, щоб відновити освітній процес”, – говорить Галина Кукліна, директор школи.

Леся Копилюк, Ігор Луханін, Станіслав Гришко, Олександр Уваров