Проспект Гагарина – финишная прямая

15.05.2012 18:23   -
Автор:

У кожної бригади свій фронт робіт. Електрики підключають нові стовпи електромереж, комунальники під'єднують газові труби, шляховики вкладають асфальт та закінчують заміну бордюрного каменя. 

Роман Червонюк,  шляховий робочий:

— В рамках реконструкции проспекта Гагарина будет производится замена всех пешеходных дорожек, будет кругом новый асфальт, все будет по новому.
— До Евро успеете?
— Конечно

На тих ділянках, де шляховики вже закінчили роботи – починають працювати фахівці зеленбуду. Між дорожніми смугами висаджують квіти. Завдання комунальників облаштувати на проспекті Гагаріна суцільну клумбу — від аеропорту до річки. Фінальною крапкою стане величезна флористична композиція на Нетечінській набережній. Всього у Харкові планують висадити близько трьох мільйонів квітів.  

Людмила Кадирова , бригадир квіткарів:

-Работа не долго длиться. Мы быстренько. У нас багато людей, садим питунью, всяких цветов, и ромашечку, всяких цветов садим

Місто змінюється, відзначають харків’яни, які регулярно спостерігають за перебігом робіт з реконструкції однієї з головних магістралей Харкова.  

Олександра , харків’янка:

-Все было заросшее, много аварийных деревьев. Сейчас немножечко расчистили, шире стало, более чище, свежее что ли

Олександр , харків’янин:

-Так вообще хорошо. Мне нравится. Дороги сейчас, ну не все конечно, но проспект, да проспект делается отлично

Виставити підсумкову оцінку роботі комунальників Харкова на проспекті Гагаріна менш ніж за місяць зможуть вже не лише харків"яни, а і гості Першої столиці. До Європейського чемпіонату з футболу залишилося двадцять чотири дні.

Андрій Соловйов, Сергій Перць, Харьковские Известия.