Проїжджа частина чи все-таки місце відпочинку?

04.01.2013 20:19   -
Автор:

Олена Завгородня кореспондент

-Головну алею у сквері 23 Серпня водії стали плутати із шосе. Чомусь саме тут досить часто стали їздити автівки.

Маленька Дарина трохи не стала жертвою одного з таких  гореводіїв.

Дарина

-Мы с Тимофеем гуляли. По дорожке этой и мы чуть не столкнулись с ней.

Марина мати Дарини

-И кто мог подумать, что будет ехать машина. И она заезжает, и она буквально возле машины. Секунда…и если бы я не среагировала, машина её бы сбила.

Жінка не вагаючись поскаржилась в мерію. Її підтримали інші городяни, постійні відвідувачі скверу. Цю рекреаційну зону капітально ремонтують. Реконструкція почалася понад півроку тому за ініціативою мерії та нардепа Валерія Писаренка. Тут будівельники уклали нові доріжки, провели освітлення, встановили лави, урни, облаштовували дитмайданчики, відремонтували  сам пам"ятник солдату, стелу в середині скверу. Потурбувалися і про автовласників. Зробили декілька парковок. Але місцеві жителі навіть уявити не могли, що вся ця краса буде зіпсована колесами машин.

Максим Грищенко місцевий мешканець

-Дети тут всегда. Дети тут гуляют-выбегают с площадки прямо на аллею. Люди ж об этом даже не могут подумать. Сделали плиткой — и для машин? Я думаю, даже плитка будет портиться от веса машины.

Це грубе порушення правил благоустрою, кажуть фахівці. Члени профільної комісії повним складом виїхали на місце. Один з автомобілістів в них на очах не посоромився проїхатися по газону. Але побачивши відеокамеру, втік. Чиновники вирішили — встановити додаткові перепони, аби ті унеможливили в"їзд на алеї.

Юрій Коваленко начальник інспекції з благоустрою та екології Департаменту комунального господарства

-Для того, чтобы предотвратить заезд автотранспорта — здесь будут установлены малые архитектурные формы в виде цветочной вазы железобетонной. Она не даст возможности неродивым водителям нарушать правила благоустройства и заездать на территорию газона в этом сквере.

Такі вазони планують встановити у сквері 23 Серпня вже за місяць. Окрім цього на бокових доріжках змонтують автоблокіратори.

Олена Завгородня Євген Шинкаренко Харьковские Известия