Пробное ВНО: итоги

10.04.2017 13:26   -
Автор:
23 травня випускники харківських шкіл складатимуть перший іспит зовнішнього незалежного оцінювання. 70% з них, а це майже 9 тисяч школярів, вирішили перевірити свої сили. Пробні тести відбулись першого та восьмого квітня. Найпопулярніші предмети – обов'язкова до складання українська мова та література, математика та історія України.
 
Олександр Сидоренко директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
 
У цьому році, як і в минулому, другим предметом,який зацікавив абітурієнтів, чому я кажу другий, тому, що українська мова і література – обов'язковий для всіх, тому другим предметом, а можна говорити навіть і першим, це є Історія України. 
 
Вже зараз ті, хто складали іспити пробного зовнішнього незалежного оцінювання можуть перевірити свої результати. Зробити це можна на сайті Центру оцінювання якості освіти. І фахівці радять зробити це саме так, адже з цього ресурсу можна отримати найбільш точні результати. 
 
Олександр Сидоренко директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
 
У цьому році абітурієнти, які пройдуть пробне оцінювання, вони отримають двохсотбальну оцінку. Якщо минулого року ми просто давали звіритись із правильними відповідями, то в цьому році абітурієнт має змогу побачити свою двохсотбальну рейтингову оцінку по тому принципу, по якому будуть оцінені його знання під час основної сесії. Окрім того, абітурієнт отримує ще й дванадцятибальну оцінку.
 
Між тим, наголошують в Центрі оцінювання якості освіти, питання пробних тестів подібні до тих, що будуть на основній сесії, деякі можуть навіть бути такими самими. Тож напередодні власне ЗНО фахівці радять школярам переглянути свої бланки.