Про долю трамваїв у Харкові та про нову дорогу розповів мер Харкова (відео)

03.03.2023 13:42   -

Реконструкція вулиці Весніна у Харкові розпочалась в умовах війни. Вже восени минулого року відрізок дороги на ділянці від перехрестя з вулицею Пушкінською в бік Сумської був завершений. Там демонтували трамвайні колії, розширили дорожнє полотно, облаштувавши додаткові смуги руху для транспорту. Щоправда, повідомив мер Харкова, – це лишень частина глобальної перебудови цієї дороги.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ми збудуємо ще краще, бо ми рахували навантаження. Ми рахували пасажиропотоки. І ми розширимо цю вулицю. Вона вже розширяється. Крім цього. Там не буде трамваїв. Іменно на спуску Весніна трамваїв не буде. Але, але, трамвай ми будемо зберігати на Мироносицькій , хоча він десь і недоцільний , але це така традиція. Тут будемо ще радитись з громадськістю.

Ось що точно буде, – то дорога про яку говорили ще задовго до початку війни. Це пряма швидкісна магістраль , що з’єднає спальний мікрорайон Салтівки з центром міста . Більш того, частина робіт в районі станції метро «Київська» вже навіть виконана. За словами очільника міста – ця дорога має стати дуже важливою транспортною артерією для Харкова, що суттєво впорядкує транспортні потоки міста.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Що стосується Весніна, що стосується пробивки Барабашово – вона буде. І це дуже важливо. Це транспортна артерія необхідна для міста. Тому буде ця транспортна артерія . Вона будується і вона буде побудована. Дуже хочу, щоб замість трамваїв там у нас появився електротранспорт. Сучасний електротранспорт. Дуже хочу, щоб ми не забували, що ми повинні бути екологічним містом.

ОСТАННІ НОВИНИ: