Притулок для тварин – розширюватиметься

09.01.2013 18:28   -
Автор:

Півроку – робота без зупинки. Щодня, без перерв та вихідних, у притулку для тварин приймають собак та кІшок. У кожного – своя доля. Хтось – мерзнув на вулиці, від когось – відмовилися господарі.

Олена Лаптій головний лікар КП "Центр поводження з тваринами"

-Животное поступает к нам бездомное, истощённое, иногда зараженное. Инфицированное какими-то заболеваниями.

Кожна нова тварина, яку доставляють до притулку, проходить ретельне обстеження. Їй роблять щеплення від різних захворювань та стерилізують.

Олена Лаптій головний лікар КП "Центр поводження з тваринами"

-Потом, когда проделывается кострация и стерилизация – животные уже передаются новым владельцам.

Та цей шлях – може бути не таким швидким. Іноді усі процедури займають по декілька місяців. Здорових собак тримають у вол*єрах.

Одночасно тут зможуть знаходитися двісті вісімдесят пухнастиків. Та вже незабаром притулок зможе вмістити на вісімдесят собак більше. За рахунок зведення другої черги. Будівництво стартує цієї весни. Окрім вол*єрів для собак, планують звести і будиночок для кІшок. На сто місць. А ще у планах – облаштувати територію для вигулу та дресирування.

Олександр Коваленко заступник директора КП "Центр поводження з тваринами"

-Будет оборудованная, огороженная, с различными препятствиями, то есть собаку смогут развиваться уже более стремительно, лучше социализироваться и для более их лучшего состояния физического.

Заняття із кінологами будуть доступні усім чотирилапим, господарі яких забажають навчати улюбленців правилам поведінки за допомогою професіоналів.

Олена Завгородня Сергій Перець Харьковские Известия