Приемные комиссии работают активно

04.07.2012 23:22   -
Автор:

Зранку біля педуніверситету чимало людей. Це абітурієнти та їхні батьки стоять у черзі, щоб подати заяви до приймальної комісії. Черга хоч і не мала, але просувається швидко. Так до того, як дійти до приймальної комісії, абітурієнт спочатку потрапляє до волонтерів. Вони допомагають правильно написати заяву та перевіряють, чи повністю ті зібрали пакет документів, що потрібний для вступу.

Ірина Кадєєва,  відповідальний секретар приймальної комісії:

-И волонтеры, в случае вопросов, возникающих, приводят их сюда к моим заместителям и потом уже абитуриенты идут к техническому секретарю с полным пакетов документов и не стоят в очереди те, у кого документы по какой-либо причине имеют недостатки.

Завдяки волонтерам приймальна комісія за день обслуговує більше півтисячі абітурієнтів. Щоб приймати заяви у такій кількості, комісії багатьох ВИШів працюють з восьмої ранку до шостої вечора. Якщо потрібно, залишаються і ще на годину. У цілому ж вступна кампанія проходить організовано та системно, кажуть в управлінні науки та освіти.

Роман Шаповал ,начальник Головного управління науки і освіти ХОДА:

-На сегодняшний день сбоев и жалоб каких-либо, которые могли бы быть напрямую линию в штабах вступительной кампании 2012 по Харьковской области не было, ни на уровне области, ни на уровне министерства.

Ця вступна кампанія особлива, цього року збільшили кількість бюджетних місць майже на дві тисячі. І передусім це стосується технічних професій та педагогів дошкільної та початкової школи. Оскільки ці фахівці найбільш потрібні  державі. Завершиться вступна кампанія тридцять першого липня.

Олександра Суфіянова, Сергій Перець, Харьковские Известия.